FC Pathetico vs Blackfield Gems (0:4)-Dohráno

KDY: 09.05.2023

V KOLIK: 20:15

KDE: VUT BRNO (Technická 14 – Královo Pole)

V úterý po prodlouženém víkendu jsme byli svědky krásného fotbalu z pohledu Blackfield Gems. Dokazuje tomu i skóre, které dopadlo nádherně a tak borcům gratuluji. V první polovině padlo snad víc akcí než v druhé, nicméně dopadla výsledkem 0:0. Druhá půlka už nebyla tak nabitá na akce nicméně, když už se odehrál náběh na soupeřovu branku, dopadlo to ve většině případů vstřeleným míče mezi tyče. O úvodní gól se postaral kapitán, prezident a zakladatel klubu Michael Supek ve 41. minutě, když po krásné nahrávce od nového spoluhráče Jakuba Prokeše dokázal položit základ gólového utkání pro svůj tým. Druhý gól umístil soupeři hráč Adam Zezula, když využil chvilkové nepozornosti gólmana a zajistil tak pozitivní morálku ve svém týmu. Třetí gól(59.minuta) byl ukázková týmová práce, neboť padl z přímého kopu, ovšem nikoli po střele kopajícího Jana Nováka, ale po jeho kulantní nahrávce na zadní tyč hráči Ladislav Mark, který krásně zakončil, aniž by si toho soupeř byť jenom všimnul. Poslední gól(60.minuta) střelil opět Michael Supek, po tom, co s hráčem Lukáš Vašek dokázali projít ve dvou soupeřovou obranou a tak byli na brankáře v přesile dva na jednoho. Jan Novák vyslal dopředu krásnou nahrávku, kterou chytře Lukáš propustil na Michala Supka, a ten tak umístil závěrečný gól utkání. Děkujeme soupeři za pěkný fotbal a těšíme se na další utkání ! Go Blackfield !

Další utkání: Blackfiled Gems vs FC Rebels (POHÁR) | Facebook