Blackfield Gems vs AC Albert Team(3:1)-Dohráno

KDY: 18.05.2023

V KOLIK: 19:30

KDE: TJ Start Brno (Loosova 800/1B, 638 00 Brno-sever)

Utkání, které proběhlo, mělo rozhodující vliv na morálku domácího mužstva, neboť díky vítězství na své straně si drží stále čtyř bodový náskok na druhém místě tabulky. I přesto, že soupeř se nachází na osmém místě, to byl velmi vyrovnaný zápas a borci z domácího mužstva měli co dělat, aby vítězný výsledek udolali. Nicméně se jim to povedlo, a tak je důvod k oslavám. První poločas vypadal hodně vypjatě a atmosféra se dala krájet. Skóre bylo vyrovnané a to zatím bez jediné padnuté branky. Velké zásluhy na tom má gólman domácích L’ubomír Mazůr, který vychytal tři tutovky. O první gólovou parádu se postaral hráč Adam Zezula ve druhém poločase přesněji ve 38. minutě, kdy po krásné spolupráci s hráčem Michaelem Supkem umístil soupeři gól mezi tyče. Skóre tak bylo 1:0 pro domácí Blackfield. Pro další gól se dlouho nečekalo a soupeři se podařilo ve 40. minutě srovnat skóre na 1:1. Zápas tak pokračoval se slovy „0:0 borci, jako na začátku, jdeme na to !“. Dlouhých 12 minut, které se zdály jako hodiny, hra houpavě pokračovala na obou stranách. Brankáři drželi svůj tým a už se mohlo zdát, že zápas skončí plichtou. To ovšem v 52. minutě nedalo spát domácímu hráči Michaelovi Supkovi, a tak po nádherné asistenci hráče Adama Štalmacha střelil třetí branku utkání a poslal tak svůj celek do vedení. To hodně podkopalo morálku soupeřova týmu. Jakoby to domácí hráč, Adam Zezula, vycítil, a tak ještě v 59. minutě potvrdil vedení domácích čtvrtým gólem utkání po asistenci Michaela Supka a rozhodl o finálním výsledku 3:1 pro domácí.