Bonjour FC vs Blackfield Gems (2:2)-dohráno

KDY: 23.05.2023

V KOLIK: 21:00

KDE: Za Lužánkami (Sportovní 2a, 602 00 Brno-Královo Pole)

Bonjour FC vs Blackfield Gems | Facebook

Dne 23.05 proběhlo klání 19.kola šesté barbershop na beton ligy a to celků Bonjour FC a Blackfield Gems. Utkání skončilo o chlup vyrovnaně a tak je umístění klubů ve vrchní části tabulky stále nejisté. Finále letošní sezóny bude tak ještě dosti vyhrocené. První poločas se neodehrálo snad nic důležitého a až na pár akciček, které můžete shlédnout v sestřihu není co zmínit. Za to druhá polovina vypadala už jinak. Hned ze startu hostující klub Blackfield nastavil tempo, když se podařilo po nahrávce Adama Zezuly spoluhráči Vladanovi Malachtovi projít přes půlku hřiště a střelit tak soupeři nečekaný gól(31.min. 0:1). Dlouho se pak hrálo na obě strany, ale hostující Blackfield měl mírně navrch. O to víc překvapilo, když domácí po svém outovém vhazování na naší půlce, střelil vyrovnávací gól zápasu(49.min. 1:1). Dlouho se nečekalo a tým Bonjour opět zvedl tempo, když zvedl svůj gólový náskok a střelil tak třetí gól utkání(49.min 2:1). Proto taky pět minut před koncem nezbývalo hostujícím nic jiné, než hrát power play. Gólmana Černopolních(Vítka Maděru), nahradil tak Adam Štalamch a Vladan Malachta zůstal na posledním. Šlo o všechno. Jestli se jim to vyplatilo, nebo ne ? Minutu před koncem utkání hostující hráč Köegler Tomáš střelil vyrovnávací gól po asistenci Vladana Malachty(59.min. 2:2). Celá tato situace byla vyhrocená a málem došlo i na rvačku. Proč ? Na to se podívejte na záznamu a udělejte si obrázek samy. Děkujeme soupeři, hráčům, divákům i rozhodčí za zápas a těšíme se na vás příště.