Blackfield Gems vs FC Kalinka Bohunice (5:2)-Dohráno

KDY: 31.05.2023

V KOLIK: 19:30

KDE: TJ START BRNO (Loosova 800/1B, 638 00 Brno-sever)

20.kolo je odehráno v prospěch Blackfieldu. Borci si ze zápasu odnesly krásný výsledek a můžou být tak na sebe pyšní. Rozehřívací gól(2.minuta 1:0) střelil hráč Martin Pitrun, když se mu podařilo hned na začátku projít soupeře a skórovat. To vyhecovalo kapitána Michaela Supka, který si přivlastnil druhý gól utkání(12.minuta 2:0) a vpálil soupeři krásný gól mezi tyče. Dlouho neotálel, neboť hned po sobě poslal do soupeřovi branky gól třetí(13.minuta 3:0). Chybu obránce využil soupeř o pár minut později a podařilo se mu tak poslat mezi tyče hráče Lukáše Matysky první gól hostujících(16.minuta 3:1). Skóre tak bylo do poločasu rozhodnuto. Padlo zde pár žlutých a už to vypadalo i na červenou, ovšem sudí byl střídmý, možno i až moc a tak nikdo disciplinárně hřiště neopustil. Druhý poločas začal v klidovém tempu, neboť domácí měli na kontě dvou gólový náskok. Ten se jim podařilo zvýšit, když brazilská hvězda Roberto Santos po akci Adama Zezuly dokázal střelit čtvrtý gól týmu Blackfield(50.minuta 4:1). Soupěř neusnul a ukázal, že umí bojovat. Podařilo se mu ještě pár minut na to snížit náskok domácích a umístit gól mezi tyče(53.minuta 4:2). Nebyl by to náš kapitán Michael Supek, kdyby ho to nechalo klidným. Dokázal soupeři naši dominaci tím, že střelil pátý gól svého klubu v tomto utkání(54.minuta 5:2) a ještě k tomu si tak připsal na konto další hattrick. Utkání skončilo za stavu 5:2 pro domácí Blackfield. Soupeři a fanouškům děkujeme. Těšíme se na Vás při dalším utkání, které bude důležité pro udržení si druhého místa letošní tabulky. Doufáme, že se ukážete a přijdete podpořit borce v jejich úsilí. Go Blackfield !

Čekají nás už jen tři zápasy. Držíme druhé místo a náskok od třetího máme pouze dva body. Proto je důležité, abychom měli na hřišti podporu fanoušků, kteří podrží morálku týmu nahoře. Neváhej tedy a přijď fandit, budeme tě potřebovat !!