Blackfield Gems vs Lost Stars FC (6:2)-Dohráno

KDY: 14.06.2023

V KOLIK: 19:30

KDE: TJ START BRNO (Loosova 800/1B, 638 00 Brno-sever)

Blackfield Gems vs Lost Stars FC | Facebook

Je to tady, závěrečný zápas celé sezóny. Možná nejdůležitější za celý rok. Výsledek dost možná rozhodne o přímém postupu Blackfieldu do vyšší ligy. Přijdeš být svědkem této legendární události ? Těšíme se !

Je to tady, konečné utkání letošní sezóny máme za sebou a všechen stres a očekávání můžeme hodit za hlavu. Úspěch se dostavil a jsem velice hrdý na naše borce. Než přijdu s reportem zápasu, chtěl bych všem mnohokrát poděkovat a pogratulovat. To co jste dokázaly během jednoho roku je nádhera a věřím, že s takovým tempem, nasazením a morálkou, když vykopnete pátou ligu, tak máte na to skončit opět na podobných místech, ale teď zpět ke včerejšímu zápasu. Rozehřívací gól a taky určitě hodně důležitý pro nakopnutí svého týmu vystřelil střední záložník Adam Zezula(3.minuta 1:0) již ze startu zápasu a naznačil soupeři, že to s námi nebude tak snadné. Míč proletěl mezi obranou a stočil se krásně do branky soupeře. O další parádu a zvednutí morálky se postaral Lukáš Matyska, když jak už je to u něj zvykem, z přímého kopu vyslal jasný signál do soupeřovi branky „My se nedáme“(13.minuta 2:0). Dlouho se nečekalo a krásná kombinace hráčů Michaela Supka a Adama Zezuly umožnila Zezulovi poslat míč soupeři mezi tyče a zajistit tak svůj druhý gól utkání(19.minuta 3:0). Soupeř nebyl tak snadným protivníkem jak se ze skóre může zdát. Jeho dravost a odhodlanost to nevzdat sklidila ovoce, když se podařilo střelit gól do naší brány(22.minuta 3:1). Podívána dlouho nedala pauzu a Adamovi Štalmachovi(dle spoluhráčů, nejlepšímu hráči zápasu) se podařilo krásnou hlavičkou přehodit soupeřova gólmana a dojít si „po špičkách“ s balónem až do jeho branky(26.minuta 4:1). První poločas tak skončil za stavu 4:1 pro Blackfield Gems. Chvilku po začátku druhé půle se strhla malá potyčka na hřišti a „výměna názorů“ mezi hráči obou týmů. Naštěstí se nic vážného nestalo a zápas pokračoval dál. Nebyl by to náš kapitán a prezident klubu, kdyby nedokázal naši dominanci a tak se Michaelovi Supkovi podařilo v rozmezí čtyř minut nasázet soupeři dvě branky a pojistit si tak už velký náskok(39.minuta 5:1, 43.minuta 6:1). Na soupeři šlo poznat, že si zaslouží první místo tabulky, neboť i když skóre bylo jaké bylo a čas se neúprosně krátil, do posledního momentu hry hrál naplno a tak ještě dokázal poslat svůj druhý gól do do našich řad a snížit náskok, kterým Blackfield dominoval(53. minuta 6:2). Za tohohle stavu 6:2 utkání skončilo a mohlo se slavit ! Omlouvám se těm, kteří zde nebyli jmenování, Ladislav Mark, Tomáš Kögler, Martin Pitrun, Lukáš Vašek, Malachta Vladan, Jan Novák a Prokeš Jakub. Vy všichni jste také přiložily ruku k tomuto mistrovskému dílu a tak patří velké díky za výkon, který jste podaly. Také děkujeme L’ubomírovi Mazúrovi(bačovi), i když tento zápas neodehrál, tak se mu podařilo skončit za celou sezónu bez jediné prohry a to je solidní výkon. Děkuji i všem těm, kteří tento zápas nebyli na soupisce, i vy jste se zasloužili o tento krásný výsledek, neboť vaše předchozí kroky dovedly tým tam, kde momentálně je. Děkuji i všem fanouškům za krásný zážitek, který dokázaly nabídnout svoji přítomností a doufám, že příští rok se budeme opět potkávat v tak hojném počtu, né-li větším. Loučí se s vámi Lukáš Scorvan a bylo mi ctí tento rok podávat hlášení o tak skvělém týmu, FORZA BLACKFIELD !!!